Мій дім Україна волонтерська громадська організація

Гуманітарна допомога постраждалим від війни в Україні

Програма гуманітарної допомоги ГО Мій дім Украна

Зібрано
178 600

Необхідно
648 400

Збір триває до вересня 2024 року

Підтримати

Програма гуманітарної допомоги ГО «Мій дім Україна»- підтримка внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та інших цивільних осіб їжею, чистою водою (особливо в блокадних районах), предметами повсякденного попиту та іншими, життєво важливими засобами, безпосередньо тих, хто найбільше потребує, щоб люди могли вижити під час війни.

Також підтримуємо проекти для довгострокового забезпечення українського народу товарами та іншими предметами, необхідними для життєдіяльності.

Не дивлячись ні на що, наші люди ведуть непримириму боротьбу з окупантами, з ненависною російською ордою, що вирішила знищити наш дім, підкорити гордий та сильний український народ, примусити нас стати на коліна перед смердючими гнидами та сволотою, що хоче знищити наші мрії. Цього ніколи не станеться! Наш народ, наша нація, вистоїть перед будь якою навалою.

Майже весь світ вболіває за долю України. Люди всім серцем ладні надавати всебічну підтримку та допомогу. Всі розуміють, що від перемоги України залежить майбутнє цілої планети Земля.

З перших днів війни, 24 лютого 2022 року, мільйони і мільйони людей по всьому світу вийшли на мітинги, щоб підтримати український народ, показати свою солідарність, звернутись до своїх урядів щодо надання військової, гуманітарної, фінансової допомоги Україні. І це спрацювало. Якби не допомога від наших друзів, Україна не вистояла б. Весь український народ сердечно вдячний за це нашим партнерам. Мільйони наших громадян, серед яких більшість жінок та дітей, отримали тимчасовий прихисток в інших країнах, тікаючи із захоплених територій та від російських обстрілів.

На даний час Україна гостро потребує продуктів харчування, ліків, засобів гігієни, медичного обладнання, одягу, взуття, товарів для дітей та іншої гуманітарної допомоги. Завдяки невпинній та мужній праці наших волонтерів, гуманітарна допомога постійно доставляється в найгарячіші райони країни. Допомога людям, що опинилися в тяжких, страшних та небезпечних обставинах, потрібна постійно.


ДОПОМОГТИ РЕЧАМИ

Передані від Благодійника до Організації грошові кошти та добровільні пожертвування використовуються для реалізації благодійної діяльності, визначених проектів та програм і статутних цілей Організації, відповідно до Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».

Залишки невикористаної благодійної допомоги, які виникли внаслідок закриття чи не актуальності данного проекту, будуть перерозподілені/використані під час реалізації інших проектів та/або на інші цілі в межах Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації».

Закликаємо всіх долучатися до збору коштів, які будуть спрямовані на допомогу тим,
хто цього зараз потребує найбільше!