Мій дім Україна волонтерська громадська організація

Хто ми

Повне найменуваннязва українською мовою: ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «МІЙ ДІМ УКРАЇНА»

Скорочене найменування українською мовою: ГО «МІЙ ДІМ УКРАЇНА»

Назва Організації англійською мовою: «MY HOME IS UKRAINE»

Код: 36578165
Реєстраційний номер: 1003391070008006231
Дата реєстрації: 01.09.2009
Адреса: Україна, 08131, Київська обл., Бучанський р-н, село Софіївська Борщагівка, вул. Васильківська (Матросова), будинок 35.

Документи Організації


Громадська організація «Мій дім Україна» є непідприємницьким товариством та є неприбутковою організацією.

ГО «Мій дім Україна» було зареєстровано в 2009 році для захисту прав і свобод підприємців малого та середнього бізнесу, сприяння розвитку підприємництва та підприємницької діяльності, організація взаємодії і співробітництва між підприємцями, представниками органів влади, міжнародними організаціями, іноземними компаніями, фондами, тощо.

В даний час метою діяльності організації є волонтерська діяльність, взаємодія з органами державної влади, підприємствами та установами, іншими громадськими організаціями, рухами, фондами України та інших країн світу, щоб надати важливу матеріальну, технічну, технологічну, гуманітарну, медичну, психологічну допомогу українському народу.

Наша команда розробляє проекти і програми для підтримки та допомоги Збройним Силам та іншим військовим організаціям України, медичним закладам, хворим дітям та цивільному населенню, що постраждали від війни з російськими окупантами, сприяння економічному, культурному та духовному розвитку України, захисту прав і свобод українців.

Ми займаємось волонтерською діяльністю, що є формою благодійної діяльності, яка направлена на залучення фінансових та матеріальних ресурсів, так потрібних в тяжкі часи для Збройних Сил України, українського народу та всієї України.

Ми — команда професіоналів і велике коло благодійників та волонтерів, об’єднаних спільними цінностями, бажанням втілювати соціальні та гуманітарні проекти, допомагати людям повноцінно жити й зберегти здоров’я.

Ми відкриті до співпраці та вдячні кожному благодійнику за його неоціненний вклад у справу Перемоги, справу Добра та Миру.

Мета та напрямки діяльності

Місія та цінності

Діти

Діяльність Організації — допомога дітям, їхнім батькам та лікарям у боротьбі з тяжкими хворобами. Це довгий і вартісний процес. Більшості сімей не під силу пройти його самостійно. Ми допомагаємо оплатити медикаменти, діагностику, процедури, закордонне лікування.

Наша організація дає можливість кожному долучитись не тільки співчуттям, а й стати учасником конкретних дій задля сталого розвитку, збереження життя і здоров’я тяжкохворих дітей.

Подаруйте дітям із тяжкими хворобами та їхнім батькам надію надавши допомогу, зробіть пожертву, щоб оплатити для них лікування у найкращих спеціалістів.


ДОПОМОГТИ РЕЧАМИ


Надаючи допомогу в цей нелегкий для України час, 
Ви даруєте не просто матеріальні цінності,
а гартуєте серця українського народу, даючи надію, 
що разом ми подолаємо будь-які негаразди.

Тільки разом Ми сильні, Ми нездоланні, Ми вільні.
Дякуємо всім хто разом з нами!